Слухати

У Запоріжжі скандал. Мерію пікетували міські автоперевізники

19 травня 2015 - 19:57
Водії вимагали від мера Запоріжжя Олександра Сіна розірвати договір з компанією «Стар-авто», яка здійснює перевезення на низці маршрутів у Запоріжжі
У Запоріжжі скандал. Мерію пікетували міські автоперевізники / Новини на Громадському радіо

Пикет в Запорожье 619 травня запорізьку мерію пікетували міські автоперевізники. Під стіни міськради вийшло декілька сотень людей. Водії вимагали від мера Запоріжжя Олександра Сіна розірвати договір з компанією «Стар-авто», яка здійснює перевезення на низці маршрутів у Запоріжжі. За їх словами, керівництво компанії поновило побори з водіїв. На мітингу також був присутній представник «Стар-авто», який заперечує обвинувачення в свій бік.

Мер вийшов до мітингарів лише після того, як кілька десятків активістів увійшли під контролем міліції в мерію, де в цей час відбувалася прес-конференція Олександра Сіна. Після досить бурної дискусії, котра закінчилася штовханиною, мер все ж таки вийшов на вулицю до пікетувальників та попросив їх не приймати участі у конфлікті двох власниками — у ситуації має розбиратися міліція.

Пикет в Запорожье 5Пикет в Запорожье 4Пикет в Запорожье 3

 

 

 

Варто зазначити, конфлікт усередині компанії «Стар-авто» переріс у страйк водіїв, значна частина машин з правобережних маршрутів у Запоріжжі не виїхали з автопарку. Це створило труднощі для мешканців міста.

1Пикет в Запорожье 6Пикет в Запорожье 7

 

 

 

 

 

Максим Щербина з Запоріжжя для Громадського радіо.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+