Слухати

Вийшов новий зворушливий ролик про переселенців

27 травня 2015 - 15:42
"Нас оточують різні люди. Часто - не такі, як ми. Часом ми відчуваємо злість і обурення до тих, хто поруч, а інколи хочемо виправити усіх навкруги", - соціального ролика про переселенців
Вийшов новий зворушливий ролик про переселенців / Новини на Громадському радіо
ltnb«Життя нас постійно випробовує. Нас оточують різні люди. Часто — не такі, як ми. Часом ми відчуваємо злість і обурення до тих, хто поруч, а інколи хочемо виправити усіх навкруги», — кажуть творці нового соціального ролика про переселенців. «Але задумайтесь: саме ми можемо бути тією зміною, яку хочемо бачити в інших людях», — зауважують вони і нагадують, що сьогодні в Україні більше 1 200 000 вимушено переміщених осіб, пише Українська правда.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+