Слухати

Депутати Полтавської облради вимагають від уряду заборонити підвищення тарифів ЖКГ

04 червня 2015 - 20:59

tarifyi-ZHKHЗа звернення до Президента і Уряду з приводу комунальних тарифів Полтавська облрада проголосувала на сесії 3 червня. Говорячи про необхідність такого звернення, депутат Полтавської обласної ради Олександр Масенко відмітив, що йому та мешканцям Полтавщини «не зрозуміло, де споживачам брати кошти на ці потреби, якщо пенсії та зарплати бюджетників знецінилися удвічі, а тарифи вже зросли в рази».

У самому тексті звернення депутати вимагають від уряду:

1. За рахунок урахування ціни видобутого в Україні газу та його використання на потреби населення за змішаною системою, знизити загальну вартість житлово-комунальних послуг до розміру, що не перевищує 20% середньомісячного доходу сім’ї.

За рахунок максимального спрямування на потреби населення видобутого в Україні природного газу та його ефективного використання знизити загальну вартість житлово-комунальних послуг до розміру, що не перевищує 20% середньомісячного доходу сім’ї.

2. Невідкладно реалізувати загальнодержавну програму встановлення приладів обліку газу, води й тепла, щоб люди платили за фактично отримані їх обсяги, а не завищеними нормами споживання.

3. Забезпечити виконання Закону «Про житлово-комунальні послуги», яким визначено, що регулювання цін/тарифів на житлово-комунальні послуги має здійснюватися з урахуванням соціального захисту населення, відповідності тарифів кількості та якості наданих послуг.

4. Негайно переглянути прожитковий мінімум і підвищити до рівня, що дійсно відповідає набору продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг, необхідних для нормального функціонування організму людини, збереження її здоров’я, задоволення основних соціальних і культурних потреб, до чого й зобов’язує владу Конституція України.

 

Депутатський запит стосовно тарифів_1 Депутатський запит стосовно тарифів_2 Депутатський запит стосовно тарифів_3

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+