Слухати

«Громадське радіо» бере участь у конкурсі на отримання FM і УКХ частот

12 червня 2015 - 16:13
«Громадське радіо» бере участь у конкурсі на отримання FM і УКХ частот / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» має намір мовити на Донбасі та в Києві. Ми подали заявку на конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, який оголосила Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. «Громадське радіо» подало заявку на отримання частот у Київській, Донецькій і Луганській областях.

Зокрема, це дві частоти в нижньому діапазоні — 70,4 МГц (Київ), 66,05 МГц (Волноваха, Донецька обл.) і три частоти в FM-діапазоні — 92,6 МГц (Біловодськ, Луганська обл.), 100 МГц (Білолуцьк, Луганська обл.), 103,7 МГц (Зоринівка, Луганська обл.).

Підбиття підсумків конкурсу передбачене на початку серпня 2015 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+