Слухати

Відразу 21 пораненого бійця привезли на лікування до Дніпропетровська

15 червня 2015 - 18:04

поранені в ДніпріДев’ятнадцять поранених надійшли до лікарні Мечникова на вихідних і двоє — вранці у понеділок. Це наймаштабніше надходження поранених від часу боїв під Дебальцевим. Бійці поранені в Адвіївці, Мар’їнці, Водяному. Вісьмох, поранених найважче, медики лікарні Мечникова прооперували. Двоє досі перебувають у комі. 

Ситуацію на цей момент прокоментував головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко:

“Це травматичні, мінно-вибухові поранення і відриви кінцівок. Це поранення в голову, груди, шию, живіт. Вісім дуже складних, їх прооперували. Зараз двоє перебувають у найважчому стані. У стані коми”.

“У трьох бійців травматичні мінно-вибухові відриви кінцівок. Їм відновлено втрачену кров. У цілому вони почуваються непогано. Гірше з тими бійцями, у яких складне поранення в голову. Сьогодні надійшли двоє важких, вони на штучному апараті вентиляції легенів. У них складні поранення в живіт і груди. І поки що за їхні життя борються в операційній. Зараз тривають операції. Середня крововтрата у бійців два літри… ми порахували… це та крововтрата, яку треба відновлювати”, — сказав він.

 

Ігор Петровський, Олександр Чиж з Дніпра для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+