Слухати

Безпілотник «Дніпра-1» виявив майже 200 одиниць важкої техніки в Луганську

16 червня 2015 - 19:09

AerorozvidkaЛише за один бойовий виліт, який відбувся 6 червня, безпілотник аеророзвідки «Дніпра-1» виявив 191 одиницю важкої техніки, розташованої в Луганську та його околицях. Дані, отримані під час вильоту, чітко свідчать про присутність російської техніки та найманців на окупованій території Луганщини.

Зокрема у Слов’яносербському районі Луганська, на території захопленої російськими терористичними військами військової частини № 3035, знайдено 24 танки, 12 БМД, 14 БТР та 11 УРАЛів. На території іншої захопленої військової частини — базі ЗРП ВЧ А-1973 — знайдено 14 танків та 7 УРАЛів. Крім того, виявлено значну кількість УРАЛів, МТЛБ, 23 бойові бензовози в інших районах міста. Разом знайдено таку кількість техніки: МТЛБ — 6, БМД — 12, БТР — 14, УРАЛ — 47, КаМАЗ — 49, танків – 63.

Свідченням регулярних порушень з боку російських найманців є значне скупчення техніки, яка за кількістю та своїм характером явно призначена не для оборони. Останнім часом особливо активізувались регулярні обстріли з важкої артилерії в районі Мар’їнки, Авдіївки, Пісків, Широкиного та інших точок на карті Донецької та Луганської областей, що свідчить про порушення російсько-терористичними військами Мінських домовленостей.

Ігор Петровський для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+