Слухати

Визначені переможці конкурсу реконструкції Майдану в Києві

16 червня 2015 - 19:59

ad1a396-ukr-dimСтали відомі переможці конкурсу «Територія гідності» — проекту реконструкції громадського простору Майдану Незалежності. Проекти-переможці в чотирьох номінаціях: створення громадського простору на території революційних подій у центрі Києва, пропозиції щодо меморіалу Героям Небесної Сотні, перетворення Українського Дому на сучасний міжнародний культурний центр, ідея Музею Майдану або Музею Свободи.

Переможцями конкурсу стали проекти митців із семи країн. У номінації І, яка стосується громадського простору Майдану та центрального ядра Києва, перемогу здобув проект, розроблений авторським колективом з Тайваню. У номінації ІІ, присвяченій збереженню пам’яті про події Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, перша премія дісталася проекту, який підготував авторський колектив з Італії, — повідомляє прес-служба Віталія Кличка.

У номінації ІІІ, яка пропонувала переосмислити будівлю «Українського дому» та розробити проект його використання в якості міжнародного культурного центру, переміг проект українських митців Антона Олійника, Андрія Шуляра, Марії Пахомової, Сергія Ферлея, Олени Орап, Олексія Пахомова, Дмитра Спєсівцева, Дениса Матвієнка та Юрія Ігнатенка з Києва.

Журі вирішило не присуджувати першу та другу премії у IV номінації — проекті Музею Майдану/Музею Свободи, оскільки проекти потребують доопрацювання разом з робочою групою Музею Майдану / Музею Свободи і надають скоріше візію, ніж закінчений образ. Третю премію поділили між собою два проекти – проект авторів з Ірландії та Росії.

8356c53-memorial ad1a396-ukr-dim bdc175b-gromadskyj-prostir f4afa30-muzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний відкритий конкурс на концепцію оновлення громадського простору центрального ядра міста Києва з меморіалізацією подій Революції Гідності «Територія Гідності» був оголошений минулого року. Участь у ньому взяли 149 проектів із 13 країн світу. Усі вони були викладені у відкритий доступ на сайті для народного голосування, у якому взяло участь близько 10 000 відвідувачів. Минулого тижня у Києві відбулося засідання фахового журі, яке визначило переможців у кожній з номінацій.

 

Сьогодні у програмі «Громадська хвиля», яка почнеться о 21.00, слухайте розмову із членом експертної ради конкурсу «Територія Гідності» Владиславою Осьмак.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+