Слухати

ФСБ заявляє про нову кримінальну справу — проти директора порту

01 липня 2015 - 21:02

1286747 ugyaltaФСБ Росії у Криму порушив кримінальну справу стосовно директора Ялтинського торговельного порту  Дмитра Петрова. Про це повідомляє сайт Крим Медіа.

Директора підозрюють у зловживанні службовим становищем. Через такі дії керівника  підприємство недоотримало майже 6,5 млн рублів.

На сайті кримського слідкому поки інформація про порушення кримінальної справи відносно даної особи відсутня. Позиція самого обвинуваченого теж поки невідома.                                                                                                                                (Фото ugyalta.com)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+