Слухати

У «Крименерго» не підтверджують припинення поставок електроенергії на півострів

01 липня 2015 - 20:54

4040457Компанії «Крименерго» і «Укренерго» повідомили про постачання електроенергії з материкової України в звичайному режимі. Припинення електропостачання півострова немає, повідомляє ТАСС. Диспетчер «Крименерго» відзначив, що енергосистеми Криму працюють в штатному режимі і півострів не відчуває проблем з електропостачанням.

Далі буде цитата: «Всі елементи енергосистеми в Криму працюють у звичайному режимі. Інформації про обмеження поставок електроенергії з території України не надходило».-кінець цитати. «Крименерго» повідомили агентству «Крим. Реалії». Компанія «Укренерго» також не повідомляє про припинення електропостачання в анексувати Крим.

Нагадаємо, що сьогодні була опублікована інформація, ніби  Україна з 1 липня припиняє постачання електроенергії до Криму. Про це йшлось у повідомленні Міненерго РФ.

(фото ТАСС)

Токмань Діана для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+