Слухати

У Криму з сьогоднішнього дня підвищилися тарифи на газ, електроенергію і воду

01 липня 2015 - 21:07

1286748У Криму з сьогоднішнього дня діють нові тарифи на газ, електрику і воду для населення, передає «Крим Медіа». Вартість газу зросла на 10%, електроенергії та води — на 15%.

Підвищення тарифу на газ пов’язане з прийняттям рішення про збільшення оптової ціни на газ. Про це повідомили у Держкомітеті з цін і тарифів півострова. При цьому у відомстві зазначили, що зміни тарифів торкнуться тільки споживачів, які використовують менше 6 тис. М³ газу на рік. Для них роздрібна ціна на газ з 1 липня складе 3225 рублів за тисячу куб. м. газу.

Як повідомляло агентство «Крим Медіа», до 2017 року тарифи на електроенергію в Криму піднімуть більш, ніж в 3 рази, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня.

(фото «Крим Медіа)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+