Слухати

Яременко: Росія намагається узаконити анексію Криму

01 липня 2015 - 21:00

54730ACC-B3BC-42AF-92B3-DDDFD7C70E13_w268_r1Глава фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко вважає, що Росія намагається створити видимість того, ніби анексія Криму 2014 відбувалася законно. Про це він сказав у коментарі для Крим.Реаліі.

Далі цитата: «Це все розраховано, в першу чергу, на внутрішнього російського споживача. Це не буде мати ніякого значення для міжнародного сприйняття анексії Криму. Та ніяким чином не вплине на розв’язання ситуації», — зазначив експерт.

Яременко підкреслив, що приналежність Криму Україні — це факт, встановлений більшістю країн світу і Генпрокуратура Росії жодним своїм рішенням не в змозі цей факт заперечити.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура Російської Федерації заявила, що передача Кримської області Української СРСР суперечила радянській конституції.

(фото Крим. Реалії)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+