Слухати

Комісар ЄС у Краматорську взяв участь у роздачі гуманітарної допомоги

02 липня 2015 - 15:19
Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги Христос Стиліанідес на базі штабу «SOS-Краматорськ» поспілкувався з волонтерами й вимушеними переселенцями

єврокомісар Христос Велика партія вантажу з корисними речами прибула вчора до Краматорська, — розповідає голова громадської організації «Фонд розвитку громади» Станіслав Черногор:

«К нам приехали одеяла, постельное белье, посуда. За неделю планируем выдать помощь 5 000 переселенцам…»

Марина ковдри у всіхвидача гуманітарки

 

 

 

 

 

 

По допомогу прийшли ті, хто ще жодного разу не отримував її. Марина мешкає в Краматорську з грудня, каже, на 3-х дітей мають 1 ковдру. Сьогодні зраділа, бо відтепер у кожного в її родині буде своя тепла ковдра:

«Дали сегодня 5 одеял, посуду, постельное. Мы очень рады…»

Більше дізнатися про проблеми людей і поспілкуватися з європейськими гостями прийшов і волонтер з Горлівки Олександр Петров. Часто він возить гуманітарну допомогу у зону бойових дій, тож упевнено каже: там на допомогу люди завжди чекають.

«Мы возим помощь в зону боевых действий: Опытное, Пески, Водяное. Нас там всегда ждут люди, они реально нуждаются в помощи»

Рік тому з Горлівки переїхав до Краматорська Олег Ріпчинський. Сьогодні з маленькою донечкою прийшов по білизну та посуд. Усе це знадобиться йому, бо в родині аж 4 дітей:

Нам дали одеяло, постельное, даже печенье ребенку… Все это очень нам надо…

Побаченим у штабі єврокомісар Христос Стиліанідес задоволений. Від імені євро спільноти обіцяє і надалі всіляко підтримувати тих, хто опинився у біді:

єврокомісар Христос«Здесь в штабе ежедневно получают помощь 500 человек. Это разная помощь – продукты, вода, психологическая помощь… Это лучшая волонтерская организация в Украине…».

Почути місцеву владу європейська делегація відправилася до губернатора. І хоча зустріч відбувалася за зачиненими дверима, по завершенні таки вийшли до преси. Сам Христос Стиліанідес назвав губернатора Донеччини Павла Жебрівського другом і висловив упевненість, що наявні бюрократичні перепони в Україні буде усунуто найближчим часом.

 Дуже багато людей потребують допомоги. І Європа готова допомагати, тільки, на жаль, багато в Україні бюрократичних перепон. Упевнений, влада Донеччини буде працювати над їх усуненням…, — говорить Христос Стиліанідес.

Цього дня європейці запевнили, що продовжать співпрацю з Україною, зокрема у гуманітарній сфері. А люди, які, на жаль, опинилися у біді, матимуть принаймні найнеобхідніші речі для життя.

Наталя Поколенко з Краматорська для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+