Слухати

Крим не платить Україні за електрику

03 липня 2015 - 17:02

55953bbb2b7ea_6(174)Крим напряму не закуповує електроенергію з України.  Для півострова діють внутрішньоросійські тарифи. Про це повідомив міністр палива та енергетики РК Сергій Єгоров.

«Крим — це частина Російської Федерації. Угоди між Україною і Росією (про постачання електроенергії до Криму) підписані на рівні державних компаній «Інтер РАО» і «Укрінтеренерго». Крим безпосередньо Україні гроші не платить, у нас субсидований російський тариф », — цитує міністра ТАСС.

Як повідомляло агентство «Крим Медіа», з 1 липня Україна підвищила ціни на електроенергію для Криму на 14%.

Нагадаємо, раніше Міненерго РФ повідомило, що НЕК «Укренерго» попередило Росію про припинення постачання електроенергії до Криму з 1 липня. Уряд Севастополя також поінформувало про можливе віяловому або повному відключенні електроенергії з 1 липня.

У свою чергу в Міненергетики України заявили, що постачання електроенергії до Криму не припинялися.

У грудні Крим обіцяють підключити до єдиної загальноросійської електричної мережі.

(фото Joinfo)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+