Слухати

Мер Ялти оголосив війну нелегальній торгівлі

03 липня 2015 - 17:11

rukovodit-yaltoi-budet-andrei-rostenko-22557-11Голова адміністрації міста Андрій Ростенко оголосив на господарській нараді, що в Ялті ніколи не буде нелегальної торгівлі.

«Є загальні правила для всіх, за недотримання яких люди будуть нести відповідальність, і ніхто порушувати встановлені законом норми не буде», — запевнив він і уточнив: «Нелегальних торговців ніхто прикривати не стане — ні працівники адміністрації, ні співробітники поліції».

Ростенко зажадав негайно повідомляти йому, якщо такі факти раптом з’являться. «Тут же будуть вжиті відповідні заходи і дана команда на демонтаж об’єкта», — пообіцяв він.

Голова адміністрації наголосив, що всі власники тимчасових нестаціонарних об’єктів торгівлі, які виграли конкурс і ввійшли в схему дислокації торгових об’єктів на території Ялти, працюють легально і сплатили податки до місцевого бюджету, як зазначає сайт «Новини Криму».

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+