Слухати

Аксенов про кримінальні справи пов’язані з кримськими чиновникіами

07 липня 2015 - 15:04

1287100«Кримінальна справа, порушена стосовно міністра промислової політики Криму Андрія Скринника, не має під собою реальних підстав»,– про це на засіданні Ради міністрів Криму заявив глава РК Сергій Аксьонов, повідомляє «Крим Медіа».

«Ми розібралися в деталях ситуації. Абсолютно надуманий матеріал, не відповідає дійсності», — заявив він.

За його словами, дана ситуація є елементом кампанії з метою «дестабілізації ситуації і виставлення Криму як особливо корумпованого регіону».

«Проти нас була замовна робота, яка спрямована саме на те, щоб очорнити імідж республіки. В цьому особисто ми розібралися. Для мене нічого незрозумілого не залишилося. Просто люди, які думають, що вони сильно розумні, повірте, ми всіх навчимо. А то у нас тут з’явилися деякі діячі, які приїхали з материка і розповідають, що кримчани всі безглузді, ідіоти. З’явилися певні герої, які щось хочуть поміняти, при цьому виплескуючи позицію в публічну площину. Цього не буде, я вам гарантую. У мене була розмова двічі в п’ятницю з Володимиром Володимировичем. З Олександром Васильовичем Бортниковим (главою ФСБ). Повірте мені, ми з ситуацією впораємось», — заявив С.Аксьонов.

Політик говорить, що на сьогоднішній день в уряді республіки вдалося побороти корупцію.

«У порівнянні з 2013 роком ми вилізли з ситуації, пов’язаної з тим, що високі посадові особи по вертикалі влаштовували схеми збору грошей. Сьогодні цих схем немає. Ми над цим з вами працюємо », — підкреслив глава РК.

Як повідомляло агентство «Крим Медіа», днями в Криму сталося відразу декілька гучних епізодів, пов’язаних з корупцією та іншими зловживаннями кримських чиновників високого рангу. Серед них — затримання співробітниками ФСБ міністра промислової політики РК Андрія Скринника, якого підозрюють у розкраданні майна на 48 млн рублів, а також начальника кримської податкової служби Миколи Кочанова, якого затримали на гарячому при передачі хабара в розмірі 300 тис. Рублів співробітникові ФСБ.

Обидві кримінальні справи під свій особистий контроль взяла прокурор Криму Наталія Поклонська. За її словами, порушення справ стало видимим результатом тієї діяльності, яка на постійній основі реалізується правоохоронними органами республіки.

(фото Крим Медіа)

Діана токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+