Слухати

Кримчани скаржаться на побори при заміні українського закордонного паспорта на російський

07 липня 2015 - 15:19

У ФМС запевняють, що держмито вже не бере кошти. 28403562Кримчани скаржаться на «гарячу лінію» Ради міністрів РК, що з них вимагають сплати держмито при заміні українського закордонного паспорта на російський. Про це на засіданні кримського уряду повідомила віце-прем’єр Лариса Опанасюк, повідомляє «Крим Медіа».

 «Ми домовилися, що міняємо, орієнтовно, 400 тисяч закордонних паспортів, які на руках у кримчан, безкоштовно», — сказав С.Аксьонов, уточнивши, що без сплати держмита будуть міняти тільки документи, у яких термін дії не закінчився станом на 1 січня 2015 року.

У свою чергу П.Ярош запевнив, що держмито вже скасована: «Ми замість квитанції за оплату беремо копію чинного українського закордонного паспорта».

Нагадаємо, в Податковому кодексі РФ встановлені держмита за видачу закордонного паспорта в розмірі 2 тис. рублів, за видачу закордонного паспорта нового покоління — 3,5 тис. рублів, за державну реєстрацію транспортного засобу — 2 тис. рублів, за видачу національного посвідчення водія на пластиковій основі — 2 тис. рублів.

(фото Те Портал)

Діана Токмань для Громадскього радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+