Слухати

Сімферопольці, що залишилися без роботи, можуть оскаржити в суді рішення про знесення торгових точок.

07 липня 2015 - 14:42

2Кримський адвокат Віолетта Сінеглазово порадила підприємцям зі скандального ринку по вулиці Козлова звернутися з колективним позовом до Арбітражного суду.

«По-перше, їх повинні були заздалегідь сповістити про рішення знести об’єкти. При тому сповістити письмово і кожного підприємця, тим більше, якщо всі дозвільні документи у них на руках!», — Прокоментувала Сінеглазово.

Вона також порекомендувала підприємцям написати скаргу Уповноваженому з прав людини та колективний лист до представництва президента Росії, повідомляє «Новини Криму».

«Я думаю, шанс завжди є. Людям не можна опускати руки — треба продовжувати боротися в рамках правового поля Російської федерації », — додала адвокат.

(фото ART LIVE)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+