Слухати

У Криму амністували 150 засуджених

07 липня 2015 - 14:32

prokuraturaВ даний час акти про амністію на собі відчули  до 150 засуджених, які знаходяться у виправних установах Криму. Зокрема, мова йде про засуджених, які відбувають покарання в ФКУ Росії за вчинення злочинів невеликої та середньої тяжкості.

Засуджені звільняються від подальшого відбування покарання в день затвердження постанови прокурором, повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

Нагадаэмо, в кінці квітня Державна Дума РФ прийняла постанову про оголошення амністії у зв’язку з 70-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні, внесену на розгляд президентом Росії Володимиром Путіним. За попередніми оцінками, амністія може торкнутися до 260 тисяч засуджених.

(фото інформ. агенство КРИМ)

Діана токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+