Слухати

Влада Севастополя призупинили земляні роботи в урочищі Ласпі

07 липня 2015 - 15:43

vse-stroiki-i-zemlyanye-raboty-v-urochishe-laspi-priostanovleny-40210-87В урочищі тимчасово заборонили встановлювати рекламні щити, будувати і реконструювати інженерні комунікації.

У Севастополі припинено земляні роботи в урочищі Ласпі. Таку постанову прийняв уряд міста, передає агентство «Крим Медіа». Зокрема, згідно з документом, в урочищі припинені роботи з проведення інженерних вишукувань, будівництва, реконструкції та ремонту інженерних комунікацій, будівництва та облаштування об’єктів, які не вимагають дозволу на будівництво, установці рекламних конструкцій, що вимагають заглиблення фундаменту чи інших елементів конструкції.

Як повідомили в прес-службі уряду, на даній ділянці фірма «Благострой» проводить роботи для забезпечення електропостачання пансіонату в Ласпі. Ордер на їх виконання виданий і діє з 3 червня до 16 липня. Для цього були отримані всі необхідні погодження.

Однак, за словами начальника управління контролю міського господарства Уряду Севастополя Володимира Соколова, при проведенні робіт є порушення. Так, асфальтове покриття дороги повинно було бути зрізаним фрезою, але воно розламане.

У той же час заступник прокурора міста Володимир Агапов повідомив, що через роботи ускладнено проїзд транспорту. У зв’язку з цим «там жодна пожежна машина не проїде».

Губернатор міста Сергій Меняйло доручив відкликати документи і за рахунок виконавця робіт все відновити.

«Питання про те, як приймалося рішення про видачу документів на проведення робіт, які принесли стільки проблем, буде вивчено додатково. Якщо подібні дозвільні документи будуть видаватися надалі — відповідні посадові особи понесуть покарання », — попередив С.Меняйло.

(фото «Новини Криму»)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+