Слухати

Зловживання керівників «Чорноморнафтогазу» завдали збитків у 20 млн рублів — прокуратура Криму

07 липня 2015 - 15:55

Дерw590жпідприємством завдано збитків у розмірі близько 20 млн рублів, — заявили в прокуратурі РК.

Прокуратура Республіки Крим виявила факти зловживання повноваженнями посадовими особами ГУП РК «Чорноморнафтогаз» при закупівлях комп’ютерної техніки та автомобільної спецтехніки в 2014-2015 роках, повідомляє «Крим Медіа».

За попередніми даними, в результаті угод, здійснених з порушеннями, держпідприємством завдано збитків у розмірі близько 20 млн рублів.

За результатами перевірок прокурор республіки Наталія Поклонська винесла постанови про направлення матеріалів перевірки до слідчих органів для організації кримінального переслідування.

Перевірки про контрактну систему у сфері закупівель товарів, робіт та послуг тривають, повідомляє прес-служба наглядового відомства.

Як повідомляло агентство, глава республіки Сергій Аксьонов доручив Рахунковій палаті провести тотальну перевірку ГУП «Чорноморнафтогаз» у зв’язку з тим, що держпідприємство завищує відпускні ціни на паливо для кримських аграріїв.

«Чорноморнафтогаз», що забезпечує жителів півострова газом, до 17 березня 2014 належав «Нафтогазу України», але після референдуму про входження Криму до складу Росії підприємство було націоналізовано. «Чорноморнафтогаз» експлуатує родовища вуглеводнів на шельфі Чорного і в акваторії Азовського морів, а також на сухопутній частині Криму. Крім того, підприємство забезпечує транспортування природного газу по системі магістральних газопроводів і його зберігання в Глібівському підземному сховищі.

(фото Кримінформ)

Діана Токмань для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+