Слухати

«Громадське радіо» вперше отримало ліцензії на мовлення на п’яти частотах

09 липня 2015 - 16:41
«Громадське радіо» отримало ліцензію на мовлення на частотах УКХ і FM діапазону в Києві, Київській, Донецькій та Луганській областях
«Громадське радіо» вперше отримало ліцензії на мовлення на п’яти частотах / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» в результаті конкурсу ліцензій Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України отримало можливість мовити на п’яти частотах — у Києві та області, Донецькій та Луганській областях.

В Києві та Київській області «Громадське радіо» отримало ліцензію на мовлення на частоті 70.4 МГц.

У Волновасі Донецької області «Громадське радіо» мовитиме на частоті 66.05 МГц. Обидві частоти в УКХ-діапаоні, що передбачає використання спеціальних приймачів. 

В Луганській області «Громадське радіо» отримало ліцензію на мовлення в широко доступному FM-діапазоні — на частотах 92.6 (Біловодськ), 100 (Білолуцьк), 103.7 (Зоринівка).

Мовлення на цих частотах «Громадське радіо» розпочне за декілька місяців. Програми виготовлятимуться українською та російською мовами.

До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити виключно в інтернеті та на частотах партнерських станцій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+