Слухати

У Черкасах ініцативна молодь власними силами хоче відремонтувати літній кінотеатр

09 липня 2015 - 15:21
У Черкасах молодь влаштувала фестиваль "Промолодь" для збору коштів на ремонт літнього кінотеатру у Ювілейному парку
У Черкасах ініцативна молодь власними силами хоче відремонтувати літній кінотеатр  / Новини на Громадському радіо

Дівчата кажуть: змінюватимемо приміщення поступово, насамперед крісла та сцену. Під час першої частини заходу, організатори продавали екологічні солодощі та лимонад, проводили екскурсії парком, читали лекції для молодих батьків.

Організатори події ставлять перед собою мету показати містянам варіант розумового і здорового дозвілля і одночасно зібрати необхідні кошти на реконструкцію закинутого літнього кінотеатру, який уже кілька років пустує. Голова громадської організації «Промолодь» Дар’я Мірошніченко хоче підвищити соціальний капітал громади міста, тобто створити міцні соціальні зв’язки між людьми.

Студентка 2 курсу Юлія Самойленко вивчає туризм у ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Дівчина провела безплатну лекцію для 15 черкащан про історію Ювілейного парку. Розповідає, що лекцію цікаво слухати навіть жителям Черкас, які десятки разів обходили цей парк. Під час екскурсії Юля розказує про екзотичні рослини, які завозили з усіх куточків світу та містичні історії, пов’язані із парком.

Волонтер Іван Подолян уже майже місяць створює для парку екологічні меблі з палетів. Із цієї дешевої деревини волонтери уже зробили 3 лавки, крісло-трон та поличку для буккросингу. Іван каже: хоч ця робота для справжніх чоловіків, його здивувало, коли дівчата теж виявили бажання долучитися. Вони витягують гвіздки, шліфують деревину та фарбують вироби.

Волонтери спекли дома екологічні солодощі; зробили листівки з краєвидами Черкащини та зварили імбирний лимонад з базиліком. Усе це продавали на благодійному ярмарку. За день фестивалю вдалося назбирати 3050 гривень. За ці гроші організація «Промолодь» відремонтує сцену літнього кінотеатру. Це проект волонтери назвали «Forest space». А зовсім скоро волонтери організують ще один подібний фестиваль.

Для тих хто хоче допомогти активісти просять перераховувати кошти за реквізитами:

ГО Промолодь ЄДРПОУ/ДРФО 39 770 832, Черкаська філія Пртватбанку, МФО 354 347, рахунок 26 009 051 522 090. Призначення платежу — добровільгі пожертвування на проект «Forest space».


Ірина Філенко з Черкас для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+