Слухати

З речами на вихід: ДАІ Донеччини усім складом відправили на переатестацію

09 липня 2015 - 13:17
Коментуючи наказ міністра МВС Арсена Авакова, начальник Костянтинівського відділення ДАІ Станіслав Загурський наголосив: ДАІвці — люди у погонах
З речами на вихід: ДАІ Донеччини усім складом відправили на переатестацію / Новини на Громадському радіо

«Від служби їх не звільняли, а ось переатестацію доведеться пройти. Так нужно было давно. Мы готовы. Мы продолжаем работать, раскрывать преступления, вести профилактическую работу. Надо повышать авторитет ГАИ».

До майбутньої переатестації старший лейтенант Сергій Чорний готовий. Це не вперше у його роботі.

«Это не первая моя переаттестация. Главное – выполнение своих обязанностей, соблюдение законности, профессионализм. Пройдем.Головне завдання ДАІ сьогодні — сприяти безпеці дорожнього руху, а не штрафувати водіїв», — наголошують самі інспектори. Мы должны вести профилактику. Если человек все понимает, мы его отпускаем. Только за грубые нарушения выписываем штраф. В 90% отпускаем, сейчас не приоритет наказать».

Самі водії до таких новацій ставляться позитивно. Мовляв, усім сьогодні в країні потрібні зміни:

«Я только за. Вон на углу стоят на разъезде, пузом по асфальту возят. Если они раньше брали взятки, их, мне кажется, не перевоспитать», — каже водій Віталій

Головний ДАІшник Донеччини Ігор Пожидаєв зазначає: дане нововведення — результат моніторингу діяльності ДАІ, що був проведений у регіоні.

Мониторинг показал: часть сотрудников ГАИ берет взятки, часть предатели интересов службы, часть просто саботируют работу. Я вышел с предложением к начальнику управления распустить ГАИ, всех направить на переаттестацию. В это время они будут работать, продолжать нести службу, но находиться вне штата.

Загалом на переатестацію відводиться 2 місяці, до неї будуть залучені поліграфологи та інші фахівці з Києва. Рішення по кожному співробітнику буде ухвалюватися окремо.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+