Слухати

Бійцям АТО виділили вдвічі більше води та дозволили ходити у футболках / Новини на Громадському радіо

Бійцям АТО виділили вдвічі більше води та дозволили ходити у футболках

10 липня 2015 - 18:44
Ці заходи прийняті через сильну спеку

Наш кореспондент побував у штабі АТО в Краматорську, де поспілкувався з начальником прес-центру АТО полковником Юзефом Венсковічем з приводу літньої спеки і тих заходів, які прийняті в таких випадках в армії.

— Звичайно, заходи вживаються. По-перше, виділена додаткова норма води на кожного військовослужбовця. Збільшена в два рази. Харчування і продукти передбачені, які не псуються на сонці. Завжди є можливість окунутися. Проблем з постачанням води немає. Якщо підчас спеки підвищена витрата води, значить водовозка не двічі, а три-чотири рази на день привозить воду, щоб задовольнити потреби  військовослужбовців.

— А були випадки втрати свідомості?

— Це називається сонячний або тепловий удар. Щоб його не отримати, треба завжди ходити в головному уборі. Кожен військовий це знає і робить. І регулярно вживати воду, навіть якщо пити не хочеш, пару ковтків треба зробити. 

— Літньою формою всі забезпечені?

— Форма одягу у нас демісезонна. І взимку, і влітку польовий костюм х/б, він однаковий. Але зараз у зв’язку із підвищеною температурою, командування дозволили ходити у футболках. І на передовій також ходять у футболках, зверху одягають бронежилет.

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»   

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+