Слухати

Діти, чиї батьки загинули або зникли безвісти в АТО, вирушають до Данії

10 липня 2015 - 18:04
Вони виъжджають у п’ятницю, 10 липня до Данії, щоб відпочити
Діти, чиї батьки загинули або зникли безвісти в АТО, вирушають до Данії / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба львівської мерії.

Табір триватиме з 12 до 25 липня 2015 року. В Данії перебуватимуть 45 дітей зі всієї України, віком від 8 до 13 років. Проживатимуть в родинах діаспори. Табір організовано виключно за кошти жертводавців Данії та України.

Особливістю цього табору є те, що всі події для дітей проводитимуть в ігровій формі на тему відомої казки «Аліса в країні чудес».

Діти робитимуть карту України, відвідають зоопарк і LEGOLAND, гратимуть у крікет і плаватимуть у басейні, матимуть насичений день, присвячений Данії та сільському господарству, відвідають норкову та курячу ферму. Також команда потрапить на море і запускатиме повітряного змія.

Сторона, яка запрошує — організація «Lastivka — Ukrainian Youth Organization of Denmark» (офіційна організація в Данії, яка представляє українську діаспору) з локальними відділеннями в Ікасті та Ольборзі. Співорганізатор в Україні — ГО «Допомога дітям Героїв» (волонтерська організація, яка залучає громадськість до підтримки та допомоги дітям учасників АТО).

Діти матимуть зупинку у Вроцлаві (Польща) і зустріч з директором Почесного консульства України у Польщі Артемом Зозулею. Українські студенти проведуть їм екскурсії. Після Вроцлава діти поїдуть на місце проведення табору — в міста Ікаст та Ольборг у Данії.

Валерія Дубова для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+