Слухати

ОУНівці вимагали люструвати заступника Держтелерадіо

10 липня 2015 - 14:10
Добровольці батальйону ОУН провели пікет Державного комітету телебачення і радіомовлення з вимогою до голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка звільнити свого заступника Богдана Червака
ОУНівці вимагали люструвати заступника Держтелерадіо / Новини на Громадському радіо

andriy_siviy.jpg

Андрій Сивий
Андрій Сивий

У пікеті прийняло участь близько 50 активістів. Мітингарі зайшли до будівлі національного радіо з гаслами «Червака геть» та «Люстрація». На думку людей, Червак, прикриваючись тим, що є членом організації українських націоналістів, перешкоджає свободі слова в Україні.

Як розповів заступник командира батальйону ОУН Андрій Сивий, він має підозру, що Червак працює в ОУН за вказівкою владних структур:

«Ця людина називаючись на сьогодні українським націоналістом робить все в шкоду нації, тому що всі ці хвилювання і репресії, які пішли з боку влади і прокуратури. Українське телебачення і радіо не висвітлює всього цього. Знов вернулись до темників. Ваш матеріал, як би ви його не зробили правдиво, він все одно буде пере редагований і перерізаний, та буде виданий так, як треба владі». 

Основною вимогою мітингувальників стала люстрація і повернення українських національних мотивів в ефір держтелерадіо. У випадку не виконання вимог ОУНівці пригрозили викидати чиновників у смітник і вдатися до більш радикальних дій.

«Ви донесіть до цих правителів, що ніхто вже не прийде з бутилкою коктейлю навіть на Майдан, ніхто не прийде з битами і закутаний в карімати, навіть у бронежилетах, що зможе врятувати від удару ножем. Приїдуть хлопці із гранатометами і все», — розповів Андрій Сивий.

Дар’я Куренная з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+