Слухати

У Краматорську замість гімну України на радіо пролунав гімн Росії

10 липня 2015 - 11:47
Це сталося вранці 9 липня. Люди не повірили. Але за кілька хвилин за гімном пішов випуск російських новин
У Краматорську замість гімну України на радіо пролунав гімн Росії / Новини на Громадському радіо

Як пояснив керівник цеху технічної експлуатації  станційних споруд  Краматорського відділення «Укртелекому» Микола Крикун, більше року через бойові дії сигнал для трансляції у Краматорську надходить не за каналами зв’язку, а передається з ефіра:

«Сьогодні якимось чином на нашу частоту наклалося інше радіо, можливо, з території «ДНР». За канали зв’язку  у нас відповідає одна людина, тому вона не може постійно контролювати, які  програми ідуть на мовлення. Зараз ми поставимо  перед Києвом  питання, щоб  у нас був гарантований канал зв’язку , і більше не було таких інцидентів».

Наталя Поколенко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+