Слухати

У Краматорську замість гімну України на радіо пролунав гімн Росії

10 липня 2015 - 11:47 28
Це сталося вранці 9 липня. Люди не повірили. Але за кілька хвилин за гімном пішов випуск російських новин

Як пояснив керівник цеху технічної експлуатації  станційних споруд  Краматорського відділення «Укртелекому» Микола Крикун, більше року через бойові дії сигнал для трансляції у Краматорську надходить не за каналами зв’язку, а передається з ефіра:

«Сьогодні якимось чином на нашу частоту наклалося інше радіо, можливо, з території «ДНР». За канали зв’язку  у нас відповідає одна людина, тому вона не може постійно контролювати, які  програми ідуть на мовлення. Зараз ми поставимо  перед Києвом  питання, щоб  у нас був гарантований канал зв’язку , і більше не було таких інцидентів».

Наталя Поколенко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+