Слухати

У Києві пройде прес-конференція: "Правова допомога учасникам АТО та членам їх сімей"

13 липня 2015 - 16:35
У Києві 15 липня об 11.00 в приміщенні Укрінформу (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція, присвячена аналізу «гострих» проблем військовослужбовців та способам їх вирішення
У Києві пройде прес-конференція: «Правова допомога учасникам АТО та членам їх сімей» / Новини на Громадському радіо

У травні 2015 стартувала друга хвиля демобілізації військових, які брали участь в АТО. Восени очікуємо на третю. Водночас, з вирішенням правових та психологічних проблем військових держава не справляється. Тому громадські організації, які мають багаторічний професійний досвід надання безоплатної правової допомоги, ще навесні минулого року, коли розгорталися події в АТО, почали надавати безоплатну правову допомогу військовим. 

З січня цього року, окрім правового захисту юристи п’яти Центрів правової інформації та консультацій провели моніторинг законодавчої бази та реальної ситуації у Херсонській, Харківській, Волинській, Чернігівській та Київській областях.

Організатори запрошують журналістів. На прес-конференції представлять топ-сім проблем військовослужбовців, результати моніторингу законодавчої бази, розроблені рекомендації для органів влади. Також юристи Центрів правової інформації та консультацій розкажуть про майбутні плани з захисту військовослужбовців.

Доповідачі:

Наталя Бімбірайте, керівник проекту, директор Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір»;

Ольга Настіна, координатор проекту, керівник Центру правової інформації та консультацій при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність»;

Марина Лисич, юрист Центру правової інформації та консультацій при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність»;

Олена Матвійчук, голова Волинської обласної громадської організації «Центр правової допомоги»;

Роман Лихачов, адвокат, голова Чугуївської правозахисної групи;

Наталія Піддубна, юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини;

Володимир Орловський, юрист Центру правової інформації та консультацій Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я та порталу «Правовий простір».

Проект «Підвищення рівня правового захисту військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, шляхом надання правової допомоги та здійснення моніторингів» здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа: Анна Мартинюк, тел. 099-137-94-60, e-mail:[email protected]gmail.com. Подробиці тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+