Слухати

Україну врятує культура, – письменник Сергій Іванюк

13 липня 2015 - 13:05
Про це у Краматорську під час проведення «Української літньої школи» говорив відомий літературознавець і письменник
Україну врятує культура, – письменник Сергій Іванюк / Новини на Громадському радіо

Відповідаючи на численні питання слухачів школи і про літературу, зокрема дитячу, і про шкільну програму, Сергій Іванюк наголосив: Україну може врятувати лише культура:

sergiy_ivanuk_0.jpg

Сергій Іванюк
Сергій Іванюк

«Армія – це важливо, економіка – важливо, але наш порятунок – це відродження культури, літератури, мистецтва. Це той потужний пліт, що винесене нас і врятує».

Також на зустрічі говорили про формування політичної нації в Україні. Письменник переконаний: події останнього року допомогли сформуватися нам як нації:

«Ми вже не хохли, ми – нація. На українській землі живуть різні народності, але нас об’єднує наша земля, за останній рік ми саме виросли до поняття «нація».

Сергій Іванюк переконаний: не можна скласти список книг, обов’язкових для прочитання і орієнтуватися на нього. У кожної людини свої вподобання і смаки, важливо загалом, щоб люди читали і привчали до цього своїх дітей.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+