Слухати

Речник АТО підтвердив загибель 5-тьох бійців ВСУ на Луганщині

15 липня 2015 - 11:10
Офіційно підтверджена загибель 5-тьох українських бійців на Луганщині

5 українських військових загинули при розмінуванні у Станично-Луганському районі. Офіційна інформація підтверджує загибель п’яти саперів, вчора, о 12 годині біля села Болотяне.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області надав коментар «Громадському Радіо».

«14 липня о 12.00 поблизу села Болотяне Станично-Луганського району під час виконання службового завдання по размінуванню місцевості підірвалися на невстановленому вибуховому пристрої та загинуло на місті події 5 військовослужбовців Збройних Сил України», — заявив він. 

Повне зведення щодо втрат у Луганській області ще готується, але вже відомо, що вчора загалом загинуло 9 українських бійців.

Марія Зав’ялова з Луганщини спеціально для Громадського радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+