Слухати

У Слов’янську планують відновити міст, який торік підірвали бойовики / Новини на Громадському радіо

У Слов’янську планують відновити міст, який торік підірвали бойовики

15 липня 2015 - 13:16
Міст під Слов'янськом є головною артерією, яка з’єднує Донбас з північно-східною частиною України

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, перебуваючи на Донеччини з робочим візитом, під час зустрічі з губернатором Павлом Жебрівським обговорив спільну ідею відновлення підірваного мосту під Слов’янськом.

«Я говорив з губернатором, що треба відновлювати інфраструктуру Донбасу, цей міст важливий для області і може стати його візитівкою…», — каже Жданов.

За його словами, також треба братися в цілому за відновлення доріг, що допоможе людям пересуватися як в межах регіону, так і між областями.

Наразі рух через міст неможливий. Відбувається він по тимчасовому понтонному мосту, зведеному військовими інженерами торік. Але є суттєві обмеження для пересування важкої техніки.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+