Слухати

Ракету «Союз-ФГ» з екіпажем на борту запустили з Байконура до МКС / Новини на Громадському радіо

Ракету «Союз-ФГ» з екіпажем на борту запустили з Байконура до МКС

23 липня 2015 - 14:01
З космодрому Байконур цієї ночі, 23 липня 2015, в 00:02:46 (мск), стартував транспортний пілотований корабель (ТПК) «Союз ТМА-17М» з екіпажем 44/45-ої тривалої космічної експедиції

В прямому ефірі подію транслювали Роскосмос та NASA. Стикування «Союз ТМА-17М» з МКС (Міжнародна космічна станція) заплановане на 5:46 (мск).

ТПК доставить на навколоземну орбіту російського космонавта Олега Кононенко  командира «Союз ТМА-17М», бортінженера експедиції МКС-44/45, бортінженерів «Союз ТМА-17М» і експедиції МКС-44/45: американського астронавта Челла Ліндгрена, і астронавта Джаксом Кіміі Юї

ylyahd65jpg.jpg

Запуск ТПК \"Союз ТМА-17М\". Фото: Олександр Войтюк
Запуск ТПК «Союз ТМА-17М». Фото: NASA

У ході експедиції новому екіпажу належить прийняти дві російські ракети серії «Прогрес», а також японський і американський кораблі. 

vqmmvgcjxxs.jpg

Запуск ТПК \"Союз ТМА-17М\". Фото: Олександр Войтюк
Запуск ТПК «Союз ТМА-17М». Фото: NASA

Ось як повідомляли про подію у Твіттері самі астронавти:


Екіпаж 45-ї експедиції планували відправити на МКС 26 травня 2015, проте старт був перенесений через аварію «Прогресу М-27М», запущеної 28 квітня на ракеті «Союз-2.1а».

Яцишин Мар’яна для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+