Слухати

Мітинг проти мобілізації у Костянтинівці скасували після розмови з СБУ

24 липня 2015 - 17:49
Станом на сьогодні у Костянтинівці за один день вручили 400 повісток у рамках 6 хвилі мобілізації.
Мітинг проти мобілізації у Костянтинівці скасували після розмови з СБУ / Новини на Громадському радіо

Скликати городян противники мобілізації почали ще за добу, передає собкорр Громадського радіо Наталя Поколенко. У соціальних мережах розповсюдили інформацію, що такого-то числа о такій-то годині відбудеться акція протесту проти масового вручення повісток у місті. Співробітники правоохоронних структур міста вирахували двох осіб (чоловіка і жінку), що закликали людей до протиправних дій і намагалися зірвати процес проведення мобілізації. Провели з ними профілактичну роз’яснювальну бесіду, пояснивши рівень відповідальності, у тому числі і кримінальної, за такі дії. В результаті місцеві активісти відмовилися від проведення акції. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+