Слухати

На народному віче у Слов’янську вимагали введення страхової медицини / Новини на Громадському радіо

На народному віче у Слов’янську вимагали введення страхової медицини

27 липня 2015 - 12:17
Цієї неділі на центральній площі Слов’янська відбулося чергове народне віче, яком передував патріотичний автопробіг. На площі зібралося біля 50 людей

Цього разу обговорювали проблеми підвищення житлово-комунальних тарифів та байдуже ставлення влади до медицини.

20 150 726_182 002_0.jpg

Віче в Слов'янську
Віче в Слов’янську

Eчасники віче погодилися з тим, що введення страхової медицини є конче необхідним державі. Багатьом тяжкохворим, в тому числі й слов’янцям, просто не під силу зібрати захмарні кошти на лікування.

 «У нас машини всі страхують, і хочеш чи ні, а страхувати будеш. Але в нас, мабуть, важливіше заплатити за залізо, ніж врятувати людину. І незрозуміло, навіщо ми будемо робити реконструкцію площі, навіщо будемо робити реконструкцію парку, якщо в нас будуть помирати діти. Хотілося б, аби наш уряд повернувся до дітей обличчям. Слава Україні!», — говорить представник громадської організації «Слов’янська Січ» Василь. 

Щодо другого питання було вирішено провести окремі збори та повністю присвятити їх  раціональності нових тарифів.

Завершилося народне зібрання, як завжди, на оптимістичній ноті, всі присутні заслухали пісню на відомий мотив та заспівали державний гімн України.

Катерина Колмикова зі Слов’янська для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+