Слухати

В Кембриджі з осені 2015 року вивчатимуть мову і культуру кримських татар / Новини на Громадському радіо

В Кембриджі з осені 2015 року вивчатимуть мову і культуру кримських татар

03 серпня 2015 - 09:51

З осені 2015 року в Кембриджському університеті планують вивчати мову та культуру кримськотатарського народу. Про це повідомляється на сторінці Cambridge Ukrainian Studies у Facebook.

Відомо, що ознайомлення з кримськотатарською культурою буде у вигляді майстер-класів, які будуть проводити голова Українських студій у Кембриджському університеті Рорі Фіннін та науковий співробітник Кембріджського форуму з Центральної Азії Всеволод Самохвалов, проект фінансово підтримується CEELBAS. Детальнішу інформацію обіцяють поширити пізніше. 

Як відомо, це вперше Британський університет запропонував студентам та аспірантам можливість дізнатися про кримских татар систематизовано в рамках освіти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+