Слухати

Відкрито конкурс на 52 керівні посади в прокуратурах Дніпропетровської області

04 серпня 2015 - 12:56
В Україні до 10 серпня триває прийом документів на вакантні посади керівників місцевих прокуратур
Відкрито конкурс на 52 керівні посади в прокуратурах Дніпропетровської області / Новини на Громадському радіо

Місцеві прокуратури — це об’єднані районні та міські прокуратури України, — говорить заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе:

david_sakvarelidze_0.jpg

Давід Сакварелідзе
Давід Сакварелідзе

«Не було ще випадку в історії України, і в східноєвропейських країнах, і навіть у західних, коли 700 керівних посад прокуратури оголошуються вакантними. Чинні працівники прокуратури, як і зовнішні кандидати, будуть набиратися через відкритий чотириетапний конкурс. Конкурс досить складний, але інакше неможливо забезпечити якість керівників найбільш завантажених ділянок в системі прокуратури України».

У Дніпрі відкритий один із п’яти обласних центрів подачі документів. 48 міських, районних і міжрайонних прокуратур Дніпропетровської області об’єднаються в 13 місцевих прокуратур, це — 52 керівні вакансії.

Останній день прийому заяв — 10 серпня. Сакварелідзе повідомив, що перший етап тестування відбудеться вже 15 серпня:

«Будуть проведені тести професійних знань, це юридичні тести, другий етап стартуватиме наступного місяця, це IQ-тест, третім етапом буде заповнення психометричної анкети, і четвертий етап — співбесіда, що проводитиметься в онлайн-режимі. Буде ввімкнена веб-камера, і вся Україна зможе спостерігати за цим процесом».

На сьогодні прийнято до 5000 заяв по всій Україні, 70% із них — це зовнішні кандидати, решта — чинні працівники прокуратур.

Громадське Дніпро з Дніпра для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+