Слухати

Погодний зонд MSG-4 передав нову фотографію Землі, — ESA / Новини на Громадському радіо

Погодний зонд MSG-4 передав нову фотографію Землі, — ESA

05 серпня 2015 - 14:34
ЄКА повідомляє, що погодний зонд MSG-4 передав фотографію Землі, на якій можна побачити зелені тропіки Африки і ліси помірного поясу Європи

Погодний зонд MSG-4 був виведений на орбіту в 15 липня.

Фотографію отримали за допомогою інструменту SEVIRI, який призначений для вивчення погодних феноменів в атмосфері планети. Дані, які збирають зонди системи MSG, використовуються метеорологами на Землі в якості вхідних даних для комп’ютерних моделей, за допомогою яких вони передбачають погоду.

msg-4_europe_s_latest_weather_satellite_delivers_first_image.jpg

Фото Землі, зроблене MSG-4
Фото Землі, зроблене MSG-4

Після запуску MSG-4 Європейське космічне агентство було відповідальне за початкові операції. 26 липня ЄКА передали супутник Європейській організації супутникової метеорології (Євметсат).

Перше зображення є спільним досягненням ЄКА, Євметсату, і Європейської космічної промисловості. Для своїх обов’язкових програм, Євметсат спирається на ЄКА для розвитку нових супутників і добуванні поточних, як MSG-4. Ця модель співпраці зробила Європу світовим лідером в області супутникової метеорології, найкращим чином використовуючи досвід двох установ.

Яцишин Мар’яна для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+