Слухати

85-річна жителька Дніпра продає польові квіти, щоб годувати солдат / Новини на Громадському радіо

85-річна жителька Дніпра продає польові квіти, щоб годувати солдат

06 серпня 2015 - 15:39
Жительці Дніпропетровська Людмилі Савченко 85 років. Вона пережила голод 33-го року, репресії 37-38-го років, Другу світову війну та голод 47-го року

Зараз жінка  приходить на вокзал, щоб підтримати військових, які їдуть у зону бойових дій. Волонтер Наталя, яка працює в кімнаті відпочинку для військових на дніпропетровському вокзалі, розповідає, що бабуся Люда продає польові квіти, а виручені гроші витрачає на покупку продуктів для солдат.

«Вона сюди приходить, вона їх обіймає, за кожного молиться і до кожного ставиться зворушливо. Буває на вокзалі вона два-три рази на тиждень», — розповіла Наталя.

Про бійців бабуся Люда каже: «Це цвіт України, багатство України, я щодня прошу Господа, щоб вони всі повернулися живими до своїх сімей, до своїх батьків, наречених, жінок, діточок».

Найбільше їй подобаються військові з Добровольчого українського корпусу «Правий сектор»:

«…особливо ті, з «Правого сектору», я з ними багато знайома, фотографії є у мене. Вони кажуть: «Бабусю, не вірте в те, що в Росії кажуть про нас». Я прекрасно знаю, що те все брехня. «Правий сектор» найбільш боєздатний батальйон. Тому що вони заранєє готувались…

Боляче… боляче… це страшна рана, яка може через століття загоїться. Що їм треба від нас? Ми хочемо жити мирно, в доброті, в любові з усіма народами. Як би я могла стати орлицею, мала б крила. Я б полетіла, я би всіх захистила… боляче сильно».

Громадське Дніпро з Дніпра для «Громадського радіо»

Фото: Олена Білозірська, Фейсбук

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+