Слухати

У Бангладеші зарізали блогера, який виступав за права меншин

07 серпня 2015 - 16:42
У Дацці столиці Бангладеш група чоловіків, озброєна мачете, зарубала смерть бангладеського блогера-атеїста і прихильника світської моделі устрою держави
У Бангладеші зарізали блогера, який виступав за права меншин / Новини на Громадському радіо

Як повідомляє BBC Russia, на блогера напали у його будинку. Це четвертий випадок нападу на блогерів у Бангладеші в цьому році. У всіх нападах підозрюються ісламісти.

«Нападники стежили за діяльністю блогера протягом тривалого часу», — повідомив агентству AFP глава бангладешській активістської організації Імран Саркар. За словами Саркара, чоловік виступав проти фундаменталізму та екстремізму, а боровся за права меншин, зокрема, жінок і корінного населення.

 «Близько шести нападників пробралися в будинок Нілу, начебто шукаючи житло. Потім двоє відвели його в іншу кімнату і там зарізали. Його дружина в цей час перебувала в будинку, але в іншому приміщенні», — повідомив заступник голови поліції Мунташірул Іслам.

У травні в Бангладеші був убитий блогер-атеїст Ананта Дас Віджай, який виступав критиком релігійного екстремізму і був прихильником світської держави. Ще два блогера були вбиті раніше цього року. За підозрою у вбивстві затримали двох осіб, але звинувачення так і не послідувало. Бангладеш офіційно є світською державою, проте критики стверджують, що уряд з байдужістю ставиться до нападів на блогерів ісламістами, пише BBC.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+