Слухати

У Дружківці з’явився білборд із прихильниками «ДНР»

07 серпня 2015 - 16:15
Ідея його встановлення належить начальнику міського відділу внутрішніх справ Артему Кріщенку. Ці особи, за його словами, підозрюються у сепаратизмі
У Дружківці з’явився білборд із прихильниками «ДНР» / Новини на Громадському радіо

«Это статья 260 Уголовного кодекса, сепаратизм. Их там 16 фото. Все они, по нашим данным, принимали участие в вооруженных бандформированиях в 2014 году…», — говорить Кріщенко.

artem_krishchenko_.jpg

Артем Кріщенко
Артем Кріщенко

У перший же вечір, коли з’явився білборд, городяни з  цікавістю розглядали його і впізнавали деяких осіб. Мешканець Дружківки Костянтин упевнений: те, що відбувалося торік, не може повторитися, а причетні до цього особи мають нести покарання відповідно до діючого законодавства: «Не могут люди жить в стране и выступать против нее, я за то, чтоб этих нашли и покарали…».

Тим часом керівництво міліції наголошує: це поки перший борд із фото. Загалом, за даними Артема Кріщенка, 180 мешканців Дружківки тим чи іншим чином причетні до подій 2014 року.

«Их всего 180, самых активных — 70, их фото в ближайшее время тут тоже будет», — сказав начальник міського відділу внутрішніх справ.

bilbord_u_druzhkivci_0.jpg

Білборд у Дружківці
Білборд у Дружківці

Правоохоронці розраховують на підтримку місцевого населення, бо люди напевно знають, хто і до кого приїздить в гості. Сьогодні є інформація про те, що інколи бойовики з Донецька чи Горлівки приїжджають до рідних, провідати матір чи привітати дружину з днем народження. Саме в такі моменти їх і затримують. Станом на сьогодні у Дружківці затримано і розпочато справи у судах стосовно 60 осіб, причетних до посягань на територіальну цілісність України.

Наталя Поколенко з Дружківки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+