Слухати

Кабмін направить на розгляд РНБО другий пакет санкцій проти Росії / Новини на Громадському радіо

Кабмін направить на розгляд РНБО другий пакет санкцій проти Росії

12 серпня 2015 - 17:03
Уряд України схвалює другий пакет санкцій проти Російської Федерації і направляє їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони України

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 12 серпня, передає Урядовий Портал.

Арсеній Яценюк нагадав, що від учора почали діяти розширені санкції проти Російської Федерації, введені Урядом Сполучених Штатів Америки: «Тому сьогодні Кабінет Міністрів України схвалює додатковий другий розширений пакет щодо запровадження санкцій, відправляє їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони».

Загалом двома розпорядженнями Уряду пропонується застосувати санкції стосовно 1124 фізичних та 156 юридичних осіб.

Нагадаємо, Уряд України 11 вересня 2014 року ухвалив перше розпорядження (№829-р) про запровадження санкцій. Зокрема, заборони стосувалися в’їзду на територію України, виведення капіталу за межі України, участь у приватизації, заборони експорту до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+