Слухати

 В Національному музеї Шевченка відкрили виставку, присвячену трагічним подіям в Іловайську / Новини на Громадському радіо

В Національному музеї Шевченка відкрили виставку, присвячену трагічним подіям в Іловайську

12 серпня 2015 - 13:05
Фотографії доступні для перегляду до 30 серпня 2015 року

З 11 серпня 2015 року в Національному музеї Тараса Шевченка буде відкрита для огляду виставка фотографів Олександра Глядєлова, Максима Дондюка, Максима Левіна та Маркіяна Лисейка Іловайськ, повідомляється на сайті музею. 

Фотовиставка присвячена річниці Іловайської операції і всім — хто загинув і тим, хто лишився живим — в трагічному її вогні, — говориться в анонсі.

Представлені на ній фотографії  є свідоцтвами подій першого штурму Іловайська 10 серпня, висування батальйону Донбас до села Осиково 14 серпня, бойових дій та обставин перебування українських сил в Іловайську 17-29 серпня (зачистка села Грабське, вхід в Іловайськ, бої в місті, спроба прориву з оточення).

Виставка триватиме до 30 серпня 2015 року.

vistavka_1.jpg

Фото http://museumshevchenko.org.ua/
Фото http://museumshevchenko.org.ua/

vystavka3.jpg

Фото http://museumshevchenko.org.ua/
http://museumshevchenko.org.ua/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+