Слухати

Адвокат Савченко просить писати Надії листи / Новини на Громадському радіо

Адвокат Савченко просить писати Надії листи

13 серпня 2015 - 18:41
Надія Савченко незадоволна довгою паузою в процесі. Донецьким міськсудом було заявлено, що «реальний рух» у справі почнеться 15 серпня, але це субота

Адвокат Микола Полозов відвідав народного депутата України Надію Савченко у СІЗО в Новочеркаську, вона незадоволена довгою паузою в процесі. Адвокат просить писати їй листи.

Про це Полозов повідомив у четвер, передає УП, посилаючись на Укрінформ.

Зустрівся і поговорив з Надією. Очікування хоч якогось суду в одиночній камері сильно її вимотує. Вона дуже незадоволена тяганиною ростовських судів. Плюс спека у Ростовській області, від якої не рятує навіть вентилятор. Відчувається нервове напруження. Їй важко, але Надія тримається. Віра Савченко має право на відвідування. Думаю, наступного тижня вони зустрінуться, — сказав Полозов.

Він також поскаржився, що зараз Савченко отримує мало листів.

Надходить пошта, але небагато. Раніше було багато листів через послугу ФСИН-лист, а в Новочеркаську СІЗО ця система не працює. Не всі ще знають нову адресу, хоча ми її всюди розміщували. У неї в камері є телевізор, вона дивиться новини, але каже, що це можна дивитися тільки перші місяці, потім це вже стає абсолютно неможливо. Сьогодні передам їй кілька книг. Наступного тижня до неї приїде сестра, вона дуже цього чекає, — написав він у своєму блозі на Грани.ру. 

У справі Савченко наразі триває пауза у зв’язку з нерозглянутим досі клопотанням захисту про зміну місця підсудності.

Донецьким міськсудом було заявлено, що реальний рух у справі почнеться 15 серпня. Але враховуючи, що це субота, мова може йти взагалі про понеділок, 17 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+