Слухати

У Костянтинівці центральний проспект оздобили вишиванками / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівці центральний проспект оздобили вишиванками

13 серпня 2015 - 13:51
У прифронтовій Костянтинівці співробітники відділу культури до головного свята країни прикрасили українським орнаментом опори електропередач

Така ідея виникла раптово, — розповідає начальник відділу Ольга Хоменко. Решили сделать что-то оригинальное. Приятно удивить горожан, — говорить Ольга.

Просити допомоги було особливо ні в кого, тож розфарбовувати прийшли волонтери.

«Я маляр-штукатур. Лично мне очень нравится. Раньше вешали цветы, флажки, сегодня украшаем «вышивкой», — розповідає волонтер Людмила.

Робітник рекламного агентства, яке взялося допомогти у цій справі, Денис Рябицький каже: всіляку рекламу робили, а таке ще ні. Вырезали трафарет, красное на белом очень красиво выглядит, — каже Денис.

denys_prykrashaye_misto.jpg

Денис прикрашає місто
Денис прикрашає місто

Хоча ставлення до української символіки у місті неоднозначне. В’їзди до Костянтинівки були українськими, але нещодавно фраза «це Україна» була зафарбована противниками України. Правоохоронці про цей факт відомо, але хто це вчинив, не знають, — зазначає начальник міліції Володимир Гончаров. «Там написали «это Новороссия». Я сам давал команду закрасить», — розповів Володимир.

vyizd_v_kostyantynivku.jpg

В'їзд в Костянтинівку
В’їзд в Костянтинівку

vyizd_v_misto.jpg

В'їзд в місто
В’їзд в місто

Добре, хоч прапори перестали чіпати. Торік до Дня Незалежності вони провисіли лише добу, — згадує Ольга Хоменко. «То, что мы повесили на проспекте в 2014 году ко Дню Независимости, сняли в ту же ночь», — говорить Ольга.

Цього року, — сподіваються представники відділу культури та активісти, — ситуація буде іншою. І наше головне державне свято ми зустрінемо разом у прикрашеному місті, хоча й прифронтовому.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+