Слухати

«Беркутівців», які розганяли Євромайдан, не встановили, бо їх було багато і в однаковій формі — Аваков / Новини на Громадському радіо

«Беркутівців», які розганяли Євромайдан, не встановили, бо їх було багато і в однаковій формі — Аваков

14 серпня 2015 - 12:10
Народний депутат Дмитро Добродомов вважає, що МВС не змогло організувати ефективне розслідування злочинів на Майдані

_20 150 813_18 014 701.jpg

Депутатське звернення до МВС
Депутатське звернення до МВС

Представників «Беркуту», які розганяли студентів на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року у Києві, було настільки багато, що це не дало змоги встановити їхні імена.

_20 150 813_18 023 007.jpg

Депутатське звернення до МВС ч.2
Депутатське звернення до МВС ч.2

Окрім того, правоохоронці були вбрані в однакову форму і маски, що також ускладнює ідентифікацію. Про це повідомляє ГО «Громадський рух «Народний контроль».

_20 150 810_13 554 302.jpg

Відповідь МВС
Відповідь МВС

_20 150 810_13 561 607.jpg

Відповідь МВС ч.2
Відповідь МВС ч.2

Такі причини розслідування назвали у МВС у відповідь на звернення народного депутата України Дмитра Добродомова.

«У зв’язку з невідповідністю розрахунків та фактичної чисельності особового складу органів внутрішніх справ, задіяних до охорони громадського порядку, а також однотипністю форменого одягу та використання масок установити особи працівників, які застосовували спеціальні засоби, у ході розслідування не вдалося», —  йдеться у відповіді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Єдине, що вдалося встановити: представники «Беркуту» справді перевищили свої повноваження, використовуючи  спецзасоби та вдаючись до фізичної сили. Вина за це  на попередньому керівництві міліції, яке вдалося до «некваліфікованих дій» та не змогло «забезпечити контроль за дотриманням законності та не попередили вчинення протиправних дій працівниками міліції». 

«Ця причина смішна і свідчить про повну бездіяльність правоохоронців», — наголосив Добродомов. На його думку, нинішнє керівництво МВС не змогло організувати ефективне розслідування злочинів на Майдані і знехтувало однією із головних вимог суспільства.

«Це відповідальність вищого керівництва МВС, передусім — міністра Авакова», — підсумував Добродомов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+