Слухати

«Будемо Донбас інтегрувати в світ», — заступник голови ДонОДА

14 серпня 2015 - 10:56
Заступник голови ДонОДА Віктор Андрусів зустрівся з молоддю Краматорська і говорив з нею про те, чим Донбас відрізніється від інших регіонів України
«Будемо Донбас інтегрувати в світ», — заступник голови ДонОДА / Новини на Громадському радіо

Віктор Андрусів спілкувався з молоддю та активістами Краматорська під час зустрічі, що відбулася 13 серпня на базі «Вільної хати», повідомляється на сайті Донецької державної телерадіокомпанії.

«Будемо Донбас інтегрувати в світ, — заявив він, — Інструментом цієї інтеграції може бути просвітництво. Адже світ постійно змінюється, передусім завдяки новим відкриттям і знанням. Тож саме на дітей, освіту і школу необхідно робити ставку».

Сам львів’янин, Андрусів наголосив, що Донеччина дуже відрізняється він інших регіонів.

 «Тут у людей своя система цінностей. На першому місці стоїть робота. І це добре, бо кожен переживає, як прогодувати родину, купити необхідне дитині. При цьому низьким залишається рівень культури. І це треба виправляти. Саме за рахунок освіти молоді, створювати дітям такі умови, аби вони хотіли вчитися», — зазначив Андрусів.

11 866 246_390 044 244 537 829_3 249 990 262 121 650 274_n.jpg

Віктор Андрусів, фото з facebook.com/vilha.ua
Віктор Андрусів, фото з facebook.com/vilha.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+