Слухати

В Тяньцзіні зберігається хімічна небезпека, — Greenpeace

14 серпня 2015 - 18:10
Є можливість, що небезпечні хімічні речовини після вибуху в Китаї потраплять у Жовте море
В Тяньцзіні зберігається хімічна небезпека, — Greenpeace / Новини на Громадському радіо

За даними муніципальної станції екологічного моніторингу, на складі компанії Rui Hai International Logistics знаходилося безліч видів небезпечних хімічних речовин, у тому числі ціаністий натрій, толуілендіізоціанат, карбід кальцію. Про це повідомляє Greenpeace Russia.

«Ціанистий натрій вкрай токсичний — за силою дії його порівнюють з широко відомим ціаністим калієм. Карбід кальцію і толуілендіізоціанат при взаємодії з водою та іншими реактивами вкрай вибухонебезпечні. У зв’язку з тим, що в найближчі дні можливі дощі, а розчищення місця території вимагає чималого часу, ситуація на місці вибуху може погіршитися», — вважає фахівець токсичного відділу Грінпіс Росії Ніна Лесишина.

1 383 983 444 145 867 438.jpg

Наслідки вибуху в Тяньцзіні
Наслідки вибуху в Тяньцзіні

Крім того, ізолювати місце аварії неможливо і з дощами хімічне забруднення буде поширюватися далеко навкруги. Є небезпека, що речовини потраплять до Жовтого моря.

Зараз вкрай важливо, щоб відповідні державні органи вели постійний моніторинг ситуації та надавали фахівцям і суспільству правдиву, своєчасну інформацію. Це дозволить зробити ефективною роботу з ліквідації наслідків вибуху і зменшить число потенційних жертв.

Нагадаємо, що 12 серпня в китайському портовому місті Тяньцзінь стався вибух на складі компанії, яка займалася перевезенням небезпечних хімічних речовин. П’ятдесят осіб загинуло та більше семисот постраждало.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+