Слухати

Захист підозрюваного у справі Бузини домігся відводу судді / Новини на Громадському радіо

Захист підозрюваного у справі Бузини домігся відводу судді

14 серпня 2015 - 14:27
Адвокат Дениса Поліщука подав клопотання про відвід судді Хардіної через упередженість. Суд його задовольнив

Суд відсторонив суддю Хардіну від слухання справи Дениса Поліщука через упередженість. Про це «Громадському радіо» в коментарі повідомила журналістка «Радіо Свобода» Олена Герасим’юк.

За її словами, суддя Хардіна під час суду над Денисом Поліщуком, який підозрюється у вбивстві Бузини,  була упередженою і не змінювала своєї позиції, залежно від зміни доказів. Адвокат наголошував, що «захисту там нічого буде робити», якщо справу слухатиме пані Хардіна.

«Вчора, коли було засідання у справі Дениса Поліщука, адвокати оголосили про недовіру до судді Хардіної і подали клопотання про відвід. У зв’язку з тим, що Денису стало погано в залі суду, йому викликали швидку, то засідання перенесли на сьогодні. Вів засідання суддя Цикліч і в результаті ознайомлення з документами він вирішив, що суддя є упередженою і сьогодні Хардіну було відведено від справи», — повідомила журналістка.

Після відводу судді Хардіної буде призначений інший суддя і назначена нова дата слухань, деталі поки що невідомі.

Стосовно іншого підозрюваного, Андрія Медведька, то його термін вчора опівночі було продовжено до 4 місяців утримання (10 жовтня цей термін спливає). Адвокати оголосили, що подаватимуть заяву до Апеляційного суду.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що захист Медведька подавав клопотання про відвід судді Трубнікова, який був помічений у контролі за майданівцями в 2014 році. Але клопотання не було задоволене.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+