Слухати

У Краматорську мітингували проти виборів і діючої влади

16 серпня 2015 - 10:58
Організатор акції — ГО «Дружківська міська координаційна рада»
У Краматорську мітингували проти виборів і діючої влади / Новини на Громадському радіо

Запрошували на захід 15 серпня проукраїнських активістів і тих, хто небайдужий до змін в країні. Приїхали активісти з різних міст — Дружківки, Святогірська, Дзержинська, Костянтинівки, Слов’янська. Голова Громадської ради при Донецькій обласній адміністрації Василина Джура переконана, що правоохоронці напевно знають, хто скликав громадян на сепаратистські референдуми торік, але чомусь, на жаль, організатори і досі непокарані. Сьогодні велику надію вона покладає на активістів, які мають контролювати дії влади.

lyudy_shcho_pryyshly_na_mityng_0.jpg

Митинг в Краматорске
Митинг в Краматорске

Приїхав  на мітинг і волонтер та активіст із Дзержинська Олег Василенко. Чоловік каже, що торік нинішній міський голова Слєпцов сприяв тому, щоб референдум у місті відбувся: «Мер-сепаратист і досі керує містом, нічого не змінилося…».

vasylyna_dzhura.jpg

Василина Джура
Василина Джура

Виступ Віталіни Бородіч, що з Костянтинівки, і заклик до покарання винних у проведенні псевдореферендумів торік на мітингу викликав взагалі аплодисменти.

«Они остались в своих кабинетах, похоже, что надолго…», — сказала Віталіна.

gimn_spivaly_akapelno.jpg

Гімн співали акапельно
Гімн співали акапельно

Керівник Донеччини Павло Жебрівський, якого запрошували на мітинг, так і не прийшов. Активісти підписали резолюцію проти проведення виборів і з вимогою покарання винних і обов’язково передадуть  керманичу області, сподіваючись, що влада передусім та, що нині призначена тут Президентом, нарешті розпочне змінювати ситуацію, а тоді і вибори до місцевих рад можна проводити.

Наталя Поколенко з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+