Слухати

У Москві жителів перевірили на толерантність до лесбійок / Новини на Громадському радіо

У Москві жителів перевірили на толерантність до лесбійок

17 серпня 2015 - 12:51
Московські блогери вирішили перевірити, «як відреагують люди на ще один вид абсолютно відкритих одностатевих стосунків»

Минулого місяця ChebuRussiaTV перевіряли, як москвичі реагують на геїів. Хлопці пройшлися центром міста, тримаючись за руки. Москвичі сприйняли молодих людей агресивно. Люди викрикували різні образи в сторону хлопців, а деякі навіть намагалися застосувати фізичну силу.

Цього разу блогери вирішили перевірити, «як відреагують люди на ще один вид абсолютно відкритих одностатевих стосунків», тобто, як росіяни ставляться до лесбійок.

Експеримент відрізняється від попереднього — дівчата не тримались за руки, а цілувалися.

Реакція людей була не такою агресивною, як минулого разу. Ніхто не намагався застосувати силу. Проте, здебільшого люди реагували негативно та викрикували різні образи: «Не сходіть з розуму, йдіть за паркан», «Яка гидота!», «….тут діти ходять» і т.п.

Але й знайшлися люди, які мали зовсім протилежну думку з цього приводу та підтримали дівчат: «Молодці, дівчата, ви — найкращі!», «Не приховуйте своїх почуттів».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+